0/5

ROWEROWE STABLE WH

Chwyty Stable II

Chwyty i owijki rowerowe to akcesoria, które służą poprawie komfortu prowadzenia jednośladu. Produkty te poprawiają kontrolę nad rowerem. Ich właściwości szczególnie doceniane są w trudnych warunkach, w których konieczne jest zachowanie większego poziomu bezpieczeństwa na drodze.

Cechy charakterystyczna chwytów Stable II

Chwyty Stable II wykonane zostały z trwałej i niezwykle wygodnej mieszanki gum o niskiej i agresywnej strukturze. Do wyprodukowania chwytów posłużyła technologia Double Density, wtrysku gum o różnej twardości, umożliwiająca odczuwanie pełnego komfortu nawet w trakcie jazdy po trudnym i wymagającym terenie. Chwyty do kierownicy świetnie przylegają do dłoni, co zapobiega ich ślizganiu się. Zastosowanie aluminiowych o-ringów pozwala na pewne mocowanie na kierownicy. W zestawie znajdują się także korki. Twardy rdzeń chwytów przylega do kierownicy.

Chwyty Stable II są łatwe w montażu – wystarczy nasunąć je na kierownicę i dokręcić śruby aluminiowych pierścieni. Dzięki temu osadzone sztywno chwyty rowerowe w trakcie użytkowania nie zmieniają swojej pozycji. Dzięki materiałom, z których powstały, są one odporne na uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Wygodne chwyty Stable II do roweru

Optymalny profil bieżnika chwytów do roweru Stable II sprawia, że dłoń się na nich nie ślizga. Twardy rdzeń sztywno utrzymuje się na kierownicy. Antypoślizgowy materiał jest odporny na ścieranie. Chwyty do roweru są z pewnością oryginalnym i nowoczesnym urozmaiceniem dla jednośladu.