0/5

Bike water bottle ENVIROMENT FRIENDLY 500 ml

Bidon Enviroment Friendly

Bidon jest nieodzownym elementem każdej wycieczki rowerowej. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego artykułu, warto zainwestować w bidon Enviroment Friendly. Jest to produkt przeznaczony dla rowerzystów, dla których środowisko naturalne ma duże znaczenie. Wyrób wykonany jest z biodegradowalnych tworzyw, dzięki czemu nie ma szkodliwego wpływu na przyrodę.


Bidony Enviroment Friendly – produkty przyjazne dla środowiska naturalnego

Współcześnie bardzo wiele osób przywiązuje wagę do środowiska naturalnego. Dla tych, dla których ten aspekt jest nie bez znaczenia, doskonałym rozwiązaniem będzie bidon Enviroment Friendly. Wykorzystanie do produkcji materiałów biodegradowalnych i nietoksycznych sprawia, że butelka po wyrzuceniu do kompostownika rozkłada się od 1 do 5 lat. Bidon jest niezwykle funkcjonalny i wygodny. Wyposażony został w silikonowy korek, który chroni przed rozlaniem płynu nawet wtedy, gdy trzymamy butelkę „do góry nogami”.


Bidon Enviroment Friendly – rozmiar i pojemność

Bidon Enviroment Friendly dostępny jest w jednym standardowym rozmiarze - 500 ml. oraz w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnym i transparentnym.

Komponenty

Material BIODEGRADOWALNE NIETOKSYCZNE TWORZYWO SZTUCZNE
Volume (ml) 500 ML
Weight 77 G