0/5

Multiklíč TOKYO 6

Barevné verze:

Narzędzia podręczne Tokyo 6

Każdy prawdziwy entuzjasta kolarstwa powinien w swoim standardowym wyposażeniu posiadać narzędzia podręczne. Niezbędnikiem jest tutaj profesjonalny zestaw kluczy, który można wziąć ze sobą praktycznie wszędzie. Wybierając się w długą lub krótką podróż, zawsze należy pamiętać o podstawowym ekwipunku. Narzędzia podręczne Tokyo 6 powinny się tam znaleźć, ponieważ usterka może się przytrafić właściwie w każdej chwili.


Podręczny zestaw kluczy do rowerów

W skład oferowanego przez firmę Kross zestawu wchodzi sześć kluczy o różnych zastosowaniach. Ten wielofunkcyjny multiklucz zawiera wszystkie niezbędne narzędzia do szybkiego serwisu roweru. Komplet wyposażony jest w imbus 3/4/5/6 mm, śrubokręt rodzaju krzyżak PH1 oraz Torx T25. To wszystko może się przydać podczas niespodziewanej usterki. Zestaw po złożeniu zabiera niewiele miejsca. Z łatwością zmieści się w kieszeni lub sakwie. Te podręczne narzędzia do rowerów mogą przydać się w domowym warsztacie, a także podczas treningów rowerowych.


Niezbędne narzędzia rowerowe w jednym miejscu

Prezentowany zestaw sześciu kluczy to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów. Wysokiej jakości komplet został wykonany z nierdzewnej, hartowanej stali chromo-wanadowej. Dzięki temu zarówno klucze, jak i obudowa są niezwykle odporne i wytrzymałe na zarysowania. Zestaw kluczy do rowerów marki Kross posiada niebieską obudowę, która swoją formą przypomina scyzoryk. To wszystko sprawia, że te kompaktowe narzędzia można schować praktycznie wszędzie.

SPECYFIKACJA

MARKA KROSS
Materiál STAL
Typy nástrojů Imbus 3/4/5/6 mm, šroubovák: křížák PH1, Torx®: T25


Webové stránky kross.eu/cz/ používají soubory cookie, aby vám poskytly nejlepší možné služby na našem webu. Pokračováním v prohlížení souhlasíte s naším používáním cookies. Podrobné informace naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.